• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання

/Files/images/42472608.jpg

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

яка проникає у все, що пізнає, робить, до чого прагне,

що любить і ненавидить дитина, яка формується.

В.О.Сухомлинський

Педагогічний та учнівський колективи закладу є активними учасниками різноманітних благодійних акцій в підтримку ЗСУ: "Крихітка тепла", "Обереги в подарунок захисникам", "Замість букетів квітів - ліки для воїнів", "В підтримку ЗСУ", "Шапка, зверху - каска" та ін. Організовуємо патріотичні флешмоби. Наближаємо Перемогу разом!
Виховання патріотизму сьогодні, як ніколи, актуально. І не тільки для системи освіти, а й для держави в цілому. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження первинності любові до Батьківщини і людей, духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу.
Патріотичне виховання є одним із головних пріорітетів, органічною складовою освіти. Його основна мета - виховання свідомого громадянина,патріота , набуття молоддю соціального досвіду, високої культури, патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України.
Нормативно - правовим забезпеченням виховного процесу у Центрі творчості є : Декларація прав дитини, Конвенція про права дитини, Закон України „Про освіту”, Закон України „Про позашкільну освіту”, Концепція виховання дітей та молоді в національній системі освіти . Педагогічний колектив закладу всю виховну роботу спрямовує на виховання свідомого громадянина, гуманіста і патріота України.
Центром національно-патріотичного виховання дітей та підлітків у нашому закладі є гуртки туристсько-краєзнавчого напрямку, а саме:
"Історичне краєзнавство", "Пішохідний туризм", "Туристсько-краєзнавчий"- керівник Людмила Марущак, "Екологи-краєзнавці" - керівник Тетяна Жук.
Навчання в краєзнавчих гуртках допомагає дітям зрозуміти нерозривний зв'язок , єдність історії міста, села рідного краю з історією і життям нашої країни, відчути причетність до неї кожної родини і визнати своїм боргом, стати гідним спадкоємцем кращих традицій рідного краю і сприяє патріотичному вихованню молодого покоління.
Великий виховний вплив у системі національно-патріотичного виховання школярів мають всеукраїнські історико-географічні експедиції "Історія міст і сіл України", "Краса і біль України", "Моя Батьківщина - Україна".
Кер.гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку Людмилою Марущак розроблено екскурсійні маршрути Звенигородщиною для дітей та учнівської молоді місцями пов’язаними з подіями Великої Вітчизняної війни, з історією сіл Хлипнівки, Неморожі та Гудзівки.

/Files/images/1448564935799_1.jpg

/Files/images/1448564935799_0.jpg

Колектив та вихованці закладу взяли участь в акції «Допоможи воїну». Зібрали теплий одяг, придбали солодощі, консерви, тушонку, разом з гуртківцями виготовили обереги, намалювали малюнки, написали листи та патріотичні вірші в підтримку воїнів – учасників АТО.

/Files/images/DSCN1530.JPG

Під час міського свята "Голуб миру" з нагоди Міжнародного дня миру провели майстер-клас по виготовленню голубів з паперу різними техніками (керівник зразкової студії образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Чарівниця" Любов Дяченко) .

/Files/images/DSCN1390.JPG

/Files/images/DSCN1392.JPG

До Дня захисника України в Центрі творчості відбулося засідання клубу цікавих зустрічей «Джерело», до якого завітали волонтери Звенигородщини Валерій Васильович Карпачов та Микола Григорович Стеблівський. Гості розповіли дітям про організацію допомоги нашим військовим, продемонстрували фото – свідчення нелегкої служби та перемог наших бійців, які, ризикуючи власним життям та здоров’ям, відстоюють мир, суверенітет та територіальну цілісність на Сході України.

/Files/images/P51009-155244.jpg

/Files/images/20151009_162111.jpg

Важливе місце у патріотичному вихованні займає участь вихованців у масових заходах патріотичного змісту. Педагоги закладу з вихованцями є учасниками державних свят, знаменних подій у житті закладу та міста , тематичних вечорів, зустрічей з видатними людьми, конкурсів, тематичних екскурсій, конкурсів знавців української мови. Важливо, що такі заходи проходять в атмосфері особистої причетності до обговорюваних проблем. Гуртківці виступають учасниками. Діти глибше усвідомлють свою причетність до минулого , теперішньго і майбутнього Батьківщини, що дозволяє утверджуватиу них почуття відповідальності за своє майбутнє своєї держави ,за власну долю.

/Files/images/20151105_154600.jpg

/Files/images/P51009-155844.jpg

/Files/images/DSCN1201.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi